O mnie

Zbigniew Kieras

Master Certified Coach ICF / International Coach Federation,

Certyfikowany Mentor Coach ICF, Asesor ICF, superwizor Izby Coachingu, trener umiejętności miękkich w biznesie, NLP Master Trainer.
Właściciel firmy szkoleniowej: AC&T / Advanced Coaching & Training.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie coachingowe. Zrealizowałem ponad 3000 godzin coachingu indywidualnego i dla zespołów, w tym dla członków top management w międzynarodowych organizacjach.

Od lat wspieram coachów w rozwoju kompetencji zawodowych  – poprzez prezentacje i warsztaty na konferencjach branżowych, w ramach Learning Forum ICF, warsztatów superwizyjnych dla ICF i Izby Coachingu.

Prowadzę zajęcia z zakresu coachingu na studiach podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatne pasje to góry (ratownik TOPR) i konie.

Master Certified Coach, International Coach Federation, Organization and Relationship System Coach (Center for Right Relationship, ICF), Professional Certified Coach (Erickson College International), International Coach (International Coaching Community /ICC ), NLP Master Trainer (R. Dilts, The University of California, The Society of NLP, R. Bandler, USA) i inne liczne certyfikaty trenerskie i coachingowe zebrane w ciągu prawie 30 lat pracy w branży rozwojowej • ponad 13 tys. godzin szkoleń i coachingów • ponad 300 klientów (organizacji).

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w takich ciepłych, pogodny i pełnych informacji i narzędzi warsztatach. Także dziękuję za "osadzenie w ciele" Zbyszka, za spójność, rzeczowość, cierpliwość. Wiele metafor i schematów poukładało mi doświadczenie w inny sposób, a o to wszak tez chodzi.
Monika Zubrzycka-Nowak,coach, superwizor Izby Coachingu
Sesje ze Zbyszkiem mają to do siebie, że on tam jest, a jakby go nie było. Oddaje całą przestrzeń Klientowi, sam dbając jednak o postęp, zmianę, rozwój Klienta. Wspaniałe doświadczenie.
Anna Dobieszewska,Integrity
Warsztaty prowadzone przez Zbigniewa Kierasa były dla uczestników wspaniałym, inspirującym doświadczeniem, które dodało uczestnikom odwagi do wychodzenia ze strefy komfortu i stawiania pierwszych kroków na ich ścieżce coacha. [] Uczestnicy projektu szczególnie doceniali bezpośredni kontakt ze Zbyszkiem Kierasem, możliwość czerpania od niego wiedzy podczas sesji w kameralnym gronie i bezpieczną, rozwijającą atmosferę tych spotkań.
Anna FoellerKierownik ds. Szkoleń i Rozwoju, Netia